« zpět na hl. stranu

 

TOPlist

 

 

 

 

                      

►   TURNAJ  VE  STOLNÍM  TENISE

 

proběhl dne 17.11.2007. Jednalo se o celodenní turnaj ve stolním tenise mužů a žen. Na čtyřech stolech hrálo turnaj mužů 26 hráčů a turnaj žen 8 hráček. Brzo se objeví i fotodokumentace!

Sponzory turnaje byly:

Penzion pod Ždánovem
Velkopopovický kozel
Elektrocentrum Plzeň
Libor Ženíšek - Office Projekt

Konečné pořadí

Muži :                      Ženy :
1. Kankrlík                1. Kankrlíková
2. Kříž                      2. Míša
3. Plicka                   3. Hlaváčová
4. Štěpánek

►  SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

proběhlo v sobotu 11. 8. 2007, k vidění byla ukázka travního lyžování, hlavní atrakcí pak horolezecká stěna a pro děti nafukovací skákací hrad,  samozřejmě nechybělo občerstvení, hudba a posezení na terase.

 

  Poznej přátele

24. února 2007  

Česko-bavorské lyžařské a snowboardové závody pro děti a dospělé  proběhly pro nedostatek sněhu v jiném duchu. Pro děti byly připraveny různé soutěže, závody s plněním úkolů. Dospělí soutěžili v paralelním slalomu "na sucho".

Večer se soutěžilo v přetahování a držení tupláků načas. (viz. foto)

 

Výsledky soutěží

I. Paralelní slalom na sucho - muži (24 závodníků)

1. Zdeněk Němec, Pohorsko 

2. Vladimír Reindl, Horažďovice

3. Michal Foltýn, Nezdice 

 

 

 

 

 

 

   II. Paralelní slalom na sucho - ženy (6 závodnic)

   1. Pavla Vaculíková, Červený Hrádek

   2. Bohdana Hlaváčová, Plzeň

   3. Renata Kučerová, Plzeň

 

 

 

 

 

                                III. Dívky - dlouhá dráha

                                1. K. Satranová

                                2. M. Bukačová

                                3. K. Stránská

 

 

 

 

   IV. Dívky - krátká dráha

   1. Š. Šípová

   2. T. Hlaváčová

   3. B. Šenfeldová

 

 

                                        V. Chlapci - dlouhá dráha

                                        1. L. Sechter

                                        2. T. Horáček

                                        3. V. Hrach

 

 

 

   VI. Chlapci - krátká dráha

   1. F. Imbeo

   2. J. Šíp

   3. O. Hlaváč

 

VI. Držení plného tupláku na čas - muži (19 závodníků)

1. Zdeněk Pauer, Domažlice - 5min.38sec.

2. Bohumil Růžička, Nezdice - 4min.36sec.

3. Jiří Brázda, Plzeň - 4min.17sec.

VII. Držení plného tupláku na čas - ženy (3 závodnice)

1. Marcela Klečánková - 1min.53sec.

2. Šárka Alblová - 1min.43.sec

3. Jitka Marková - 1min.04sec.

 

VIII. Držení plné třetinky na čas - mládež (3 závodníci) 

 

 

1. Lukáš Wody - 5min.59sec.

2. Tomáš Horáček - 4min.04sec.

3. Luboš Sechter - 3min.34sec.

 

 

 

 

 

 

IX. Přetahování lanem trojic -  muži (6 družstev), ženy (2 družstva)

vítěz muži - Petr Němec, Martin Žíla, Jirka Hrach

 

 

 

 

 

Lyžařské a snowboardové závody

 1. ročník Nezdického poháru

 

1111. 3. 2006

 

I. Lyžařský slalom - děti do 6 let             

(soutěžilo 7 závodníků)

1. Magda Kolaříková, 6 let, Jirkov

2. Daniel Špírek, 4 roky, Písek

3. Adam Benedikt, 5 let, Plzeň

 

 

 

II. Lyžařský slalom - děti 7 - 9 let

(soutěžilo 9 závodníků)

1. Kateřina Václavková, 8 let, Horažďovice

2. Pavel Kašák, 7 let, Sušice

3. František Dlouhý, 9 let, Sušice

 

        

         III. Lyžařský slalom - děti nad 10 let

         (soutěžilo 9 závodníků)

         1. David Staněk, 10 let, Sušice

         2. Andrea Voldřichová, 12 let, Sušice    

         3. Bohouš Drábek, 12 let, Dýšina 

 

         IV. Snowboardový slalom - děti  

         (soutěžilo 11 závodníků)   

         1. Kevin Škrovánek, 9 let, Plzeň

         2. Jan Staněk, 10 let, Horažďovice

         3. Jitka Marková, 14 let, Nezdice

 

 

V. Lyžařský slalom - dospělí

(soutěžilo 22 závodníků)

1. Martin Pilát, Nezdice

2. Petr Uhlík, Nezdice

3. František Fuchs, Kašperské Hory

 

 

 

VI. Snowboardový slalom - dospělí

(soutěžilo 6 závodníků)

1. Petr Němec, Nezdice

2. Michal Foltýn, Nezdice

3. Daniel Foltýn, Nezdice

 

 

 

 

© webdesign Petra Divišová, peedee@email.cz